בשנת 1979 הוחל בביצוע "פרויקט תמר"
שנוער לעקוב להגן ולשמר את צבי-הים, החיים באוקיינוס האטלנטי ומגיעים לקנן ולחפש אחר מזון בחופי ברזיל. הארגון שהפעיל את הפרויקט, הציב במשך השנים מרכזי בקרה ב-16 מוקדים לאורך כ-1000 ק"מ בחופיה הצפוניים של המדינה (בעיקר מדרום לסלבדור עד צפונה לנטאל), שבהם ידעו על ביקורים קבועים של צבי הים ועל הסכנות האורבות להם עקב הקירבה למקומות ישוב. תושבי הכפרים העניים מלקטים את הביצים מהקנים, וצבים בגילאים שונים נלכדים ברשתות דייגים, בכלובים ללכידת לובסטרים, בגדרות או בחכות, מסתבכים בהם וטובעים (צב מסוגל לשהות מתחת למים בזמן פעילות, כ-10 דקות בלבד), כמו כן לוכדים התושבים נקבות צבים בזמן עלייתן לחוף, בעודן תשושות, לפני ההטלה או אחריה, מאחר שבשרן נחשב מעדן .

 פרוייקט 2
תחום הפרוייקטים הינו אחד ממנועי הצמיחה העיקריים של הקבוצה מזה שנים. אנו הובלנו כמה מן הפרויקטים הגדולים שבוצעו אי פעם בארץ. ניסיוננו הנרחב והמגוון בתחום שילוח בינלאומי הקונבנציונליים והצ'רטרים, בשילוב עם צי הציוד הממוקצע שלנו להובלת מטענים חריגים ומכלול השירותים הלוגיסטיים שאנו מספקים, מאפשרים לנו להתמודד כמעט
עם כל פרויקט לוגיסטי רחב היקף, תוך שילוב משימות שינוע ימיות, תובלה יבשתית, אחסנה והפצה.
במהלך 20 השנים האחרונות ביצענו פרויקטים של טלקומוניקציה, אנרגיה ותשתיות, קרונות רכבת ומכונות כבדות, עבור כמה מן החברות הגדולות במשק כגון אינטל, בתי זיקוק חיפה (מיד"ן – מתקן ייצור דלק נקי), טורבינות שונות עבור חברת חשמל לישראל, פרויקט התנתקות מעזה ורבים אחרים.